Zakup ogiera Dacerus z hodowli Stadniny Koni Liski

 

 

 

 

 

 

 

W grudniu 2020r. Stado Ogierów Sieraków zakupiło ogiera Dacerus z hodowli Stadniny Koni Liski.

Ogier maści gniadej, urodzony w 2017 roku,  rasy wielkopolskiej pochodzenia trakeńskiego (Eloquent trk. od Datura wlkp po Life and Liberty xx)

Ogier zajął IV miejsce na 17 ogierów podczas próby dzielności w Łącku.

W 2020 roku ukończył 100-dniowy test z oceną ogólną (7,7), skokową (7,7) oraz ujeżdżeniową (7,8).

Ogier wyróżnia się bardzo dobrym ruchem i charakterem.

Dacerus otrzymał bardzo wysokie noty za jezdność od obu jeźdźców testowych, a także w ocenach kierownika Zakładu Treningowego za temperament, charakter i przydatność do treningu.

Jego ojciec Eloquent został uznany w 1997 roku w Neumünster...

Więcej

Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz z Polskim Klubem Wyścigów Konnych zapraszają na XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia. Wydarzenie to od lat gromadzi czołówkę najpiękniejszych i najcenniejszych koni arabskich z państwowych i prywatnych stadnin. W tym roku święto wszystkich miłośników tych dostojnych zwierząt będzie mieć miejsce na historycznym torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie. Podczas trzech dni emocjonującej rywalizacji o tytuł Narodowego Championa zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni.

Narodowemu Pokazowi towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in. Narodowa Wystawa Rolnicza, czy Dzień Arabski na Wyścigach...

Więcej

III KONFERENCJA ZAWODOWA POLICJI KONNEJ

Krajów Grupy Wyszehradzkiej
23-27 kwietnia 2018 roku

W dniu 26 kwietnia 2018 roku na terenie hipodromu Stada Ogierów w Sierakowie należącego do Przedsiębiorstwa Rolniczo-Hodowlanego GAŁOPOL Sp. z o.o. w Gałowie odbył się pokaz wyszkolenia policjantów-jeźdźców we współdziałaniu z pododdziałami zwartymi Policji.

W pokazie uczestniczyli Komendant Wojewódki policji w Poznaniu, Komendant Miejski Policji w Poznaniu, przedstawiciele KOWR, przedstawicieli władz samorządowych, delegacji zagranicznych: Policji Konnej Republiki Czeskiej, Policji Konnej Republiki Słowackiej, Policji Konnej Węgier oraz krajowych przedstawicieli Straży Granicznej Bieszczadzkiego Pododdziału Konnego, Straży Miejskiej we Wrocławiu, Straży Miejskiej w Łodzi, a także przedstawicieli policjantów-j...

Więcej

XXIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Więcej

ŚWIĘTO KONIA ARABSKIEGO JANÓW PODLASKI – 200 LAT.

SK_JANOW_rollup_80x200cm_druk

Więcej

KRAJOWY DZIEŃ KUKURYDZY 2015

ZAPROSZENIE

Więcej

BAYER – PLANTACJE POKAZOWE

DSC04992_1DSC04994_2

 

 

 

 

 

 

 

Więcej

URUCHOMIENIE NOWEJ HALI UDOJU

Uroczyste otwarcie pierwszej hali w Polsce z linią doju ćwiartkowego „MILKLINE” oraz nowej obory, odbędzie się w dniu 8 maja 2014 roku w Zakładzie Rolnym w Gałowie.

NOWA HALA UDOJU

Więcej