SPRZEDAŻ UŻYWANYCH MASZYN ROLNICZYCH

 

 

 

Szanowni Państwo,

  Stado Ogierów Sieraków, należące do Spółki Rolnej GAŁOPOL  przedstawia Państwu ofertę skorzystania z naszej odnowionej bazy noclegowej, szkoleniowej i rekreacyjnej położonej w Sierakowie w zachodniej części        Wielkopolski, kilkadziesiąt kilometrów od Poznania.

Działalność szkoleniową i noclegową prowadzimy z sukcesami już od kilkunastu lat. Naszymi Klientami była min. Komenda Główna Policji, samorządy, szkoły, fundacje i inne podmioty. Każdy jest zadowolony z pobytu w naszym ośrodku i współpracy z nami. Wszyscy odwiedzający nas czują się w pełni zaopiekowani i docenieni. Zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy oderwanie się od miejskiego i zawodowego gwaru, ciszę, zieloną naturę i obecność przyjaznych człowiekowi koni różnych ras i maści. Posiadamy sale wykładowe w pałacu oraz w zabytkowej powozowni. Na terenie stada funkcjonuje też otwarte niedawno dwuizbowe Muzeum Konika Polskiego i Stada Ogierów.

W zabytkowym Pałacu czekają na Państwa 42 miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych, z oddzielnymi łazienkami. Pokoje kilkuosobowe są doskonałym miejscem do lepszej integracji pracowników i tworzenia dobrych zespołów. Dodatkowo możemy zorganizować catering, według Waszych potrzeb. Wieczorami zapraszamy na ognisko i skwierczące nad nim kiełbaski.

Tereny wokół Stada wyróżniają się różnorodnym urozmaiceniem rzeźby, co spowodowane jest działaniem lodowca oraz znaczną aktywnością przepływających w tym regionie  rzek i strumieni. Obok stada przepływa rzeka Warta, a w odległości jednego kilometra znajduje się rynek w Sierakowie, zabytkowy kościół katolicki, wyremontowany dawny kościół ewangelicki mieszczący obecnie Muzeum Rybactwa Śródlądowego i bibliotekę, odbudowany Zamek Polski, odbudowywany zabytkowy spichlerz, piękny most i szereg innych atrakcji. Niepowtarzalne są widoki na rzekę Wartę i okoliczne łąki. W naszych stajniach czekają na Was łagodne i przyjazne konie. Szerokie, piaszczyste i trawiaste drogi zapraszają do galopady lub spokojnej jazdy bryczką. Zimą i w deszczowe dni jazda konna jest możliwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, pod dachem w krytej i odremontowanej ujeżdżalni z kameralnymi trybunami dla kilkudziesięciu widzów.

Serdecznie zapraszamy w nasze progi, do naszego zabytkowego  Pałacu, do naszych stajni, do naszych koni, do naszej zieleni, do naszego spokoju.                                                                                                              

Prezes Zarządu – Andrzej Kojro

p.o. Kierownika Stada Ogierów Sieraków – Dominika Suska – Musiał                                                                                      


W celu uzgodnienia szczegółów przyjazdu zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 603 562 934 e-mail: dominika.suska-musial@galopol.pl